2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Subministrament de peces i recanvis originals pels equips de l'EDAR i les impulsions d'aigües residuals del TM d'Alcúdia, mitjançant procediment obert, subjecte a regulació harmonitzada i diversos criteris d'adjudicació.
Descripción: Subministrament de peces i recanvis originals pels equips de l'EDAR i les impulsions d'aigües residuals del TM d'Alcúdia, mitjançant procediment obert, subjecte a regulació harmonitzada i diversos criteris d'adjudicació.
Identificador interno: 481/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42124000 Partes de bombas, compresores, máquinas o motores
5. Lote
Lote: LOT-0000