2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contracte administratiu de serveis que té per objecte la prestació dels serveis de tècnics i auxiliars i els serveis d'atenció al públic per al Teatre Municipal de Berga
Descripción: Contracte administratiu de serveis que té per objecte la prestació dels serveis de tècnics i auxiliars i els serveis d'atenció al públic per al Teatre Municipal de Berga
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92370000 Técnico de sonido
5. Lote
Lote: LOT-0001