341823-2024 - Licitación
España – Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos) – servei d’embalatge, desembalatge, reembalatge i de transport de concentració i dispersió d’obres d’art i gestió de la documentació per a l’exposició "De Montmartre a Montparnasse. Artistes catalans a París"
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: servei d’embalatge, desembalatge, reembalatge i de transport de concentració i dispersió d’obres d’art i gestió de la documentació per a l’exposició "De Montmartre a Montparnasse. Artistes catalans a París"
Descripción: servei d’embalatge, desembalatge, reembalatge i de transport de concentració i dispersió d’obres d’art i gestió de la documentació per a l’exposició "De Montmartre a Montparnasse. Artistes catalans a París"
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
5. Lote
Lote: LOT-0001