See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva.
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva.
Identificador interno: CEB-2024-351
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 1: Aspace
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 1: Aspace
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 1: Aspace
Lote: LOT-0002
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 2: Concha Espina
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 2: Concha Espina
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 2: Concha Espina
Lote: LOT-0003
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 3: Estimia
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 3: Estimia
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 3: Estimia
Lote: LOT-0004
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 4: Guimbarda
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 4: Guimbarda
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 4: Guimbarda
Lote: LOT-0005
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 5: Nen Déu
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 5: Nen Déu
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 5: Nen Déu
Lote: LOT-0006
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 6: Pont del Dragó
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 6: Pont del Dragó
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 6: Pont del Dragó
Lote: LOT-0007
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 7: Sanitari 1
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 7: Sanitari 1
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 7: Sanitari 1
Lote: LOT-0008
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 8: Sanitari 2
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 8: Sanitari 2
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 8: Sanitari 2
Lote: LOT-0009
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 9: Sant Joan de la Creu
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 9: Sant Joan de la Creu
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 9: Sant Joan de la Creu
Lote: LOT-0010
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 10: Sants Innocents
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 10: Sants Innocents
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 10: Sants Innocents
Lote: LOT-0011
Título: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 11:Taxi
Descripción: CEB-2024-351 Servei de transport escolar per tal de portar l’alumnat de determinats centres d’educació especial de Barcelona, al matí fins al centre i el retorn als seus domicilis un cop acabada la jornada lectiva - Lot 11:Taxi
Identificador interno: CEB-2024-351 - Lot 11:Taxi