394558-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloOpracowanie Projektu dla: przebudowy rurociągu tłocznego DN1000 zasilającego Zbiorniki Wody Czystej Pożegowo, wraz z komorami technologicznymi, na odcinku od komory K10W13 (Puszczykowo ul. Dąbrowskiego/Radosna) do komory zlokalizowanej na terenie Zbiorników Wody Czystej (ZWC) Pożegowo w Mosinie w ramach zadania inwestycyjnego nr 3-05-15-058-0 Poznań i gminy - magistrala wsch. i komory wodociągowe.
DescripciónPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie Projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) dla: • przebudowy rurociągu tłocznego DN1000 zasilającego Zbiorniki Wody Czystej Pożegowo, wraz z komorami technologicznymi, na odcinku od komory K10W13 (Puszczykowo ul. Dąbrowskiego/Radosna) do komory zlokalizowanej na terenie Zbiorników Wody Czystej (ZWC) Pożegowo w Mosinie w ramach zadania inwestycyjnego nr 3-05-15-058-0 Poznań i gminy - magistrala wschodnia i komory wodociągowe wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę robót budowlanych albo uzyskania zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy odpowiednio dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy) oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót. Szczegółowe wymagania dotyczące Przedmiotu Zamówienia oraz wszelkie informacje dotyczące rozwiązań projektowych zawarte są w załączonych warunkach technicznych oraz ich uzupełnieniu, wydanych przez „AQUANET” S.A. stanowiących podstawę projektowania. W ramach nadzoru autorskiego należy przewidzieć: • Karty nadzoru z pobytem na budowie - 10 Kart Nadzoru • Karty nadzoru bez pobytu na budowie - 10 Kart Nadzoru łącznie wszystkich kart nadzoru 20. W przypadku konieczności zwiększenia ilości pobytów na budowie lub zwiększenia ilości kart nadzoru bez pobytu na budowie, do rozliczeń zostaną przyjęte ceny jednostkowe z Umowy o sprawowanie nadzoru autorskiego na ww. zadania, przy czym ceny te będą obowiązywały dla nie więcej niż 50% ilości Kart Nadzoru z pobytem na budowie i nie więcej niż 50% ilości Kart Nadzoru bez pobytu na budowie przedstawionych powyżej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Identificador internoZ/39/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico
Clasificación adicional (cpv): 71322200 Servicios de diseño de tuberías, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
LoteLOT-0001
394558-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZ/39/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71322200 Torustiku projekteerimisteenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
OsaLOT-0001
394558-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZ/39/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71320000 Engineering design services
Aicmiú breise (cpv): 71322200 Pipeline-design services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
394558-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZ/39/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71322200 Cauruļvadu projektēšanas pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
DaļaLOT-0001
394558-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZ/39/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71322200 Projektovanie diaľkových potrubí, 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
ČasťLOT-0001
394558-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZ/39/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71322200 Storitve projektiranja cevovodov, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
SklopLOT-0001