397778-2025 - Licitación
España – Aparatos de limpieza de alta presión – Subministrament d'una màquina decapadora per a la neteja viària
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Subministrament d'una màquina decapadora per a la neteja viària
Descripción: L’objecte del contracte és el subministrament d’una màquina decapadora per a la neteja viària. L’objecte inclou: A. Subministrament d'una màquina decapadora per a la neteja viària. B. Manteniment. Aquesta part inclou: B.1. El manteniment durant el primer any des de la recepció de la màquina pel mateix preu del subministrament. B.2. El manteniment de la màquina durant el termini de la garantia i amb cobertura material de la màquina que hagi ofert l'adjudicatari. B.3. Les reparacions que calgui fer durant el termini de garantia de la màquina però que quedin fora de la seva cobertura material oferta per l'adjudicatari.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42924740 Aparatos de limpieza de alta presión
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Subministrament d’una màquina decapadora per a la neteja viària
Cantidad: 1 pieza