2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Servicio para la tramitación técnica y administrativa de expedientes de la fase de justificación del programa de mobilidad eficiente y sostenible (Programa Moves III)
Descripción: Servicio para la tramitación técnica y administrativa de expedientes de la fase de justificación del programa de mobilidad eficiente y sostenible (Programa Moves III)
Identificador interno: ICAEN-2024-44
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: LOT 1: Servei de tramitació d’expedients per un equip de suport administratiu pel cas de l’actuació 1, adquisició de vehicles; màxim de 25.000 expedients en fase de justificació de l’actuació d’adquisició de vehicles.
Descripción: LOT 1: Servei de tramitació d’expedients per un equip de suport administratiu pel cas de l’actuació 1, adquisició de vehicles; màxim de 25.000 expedients en fase de justificació de l’actuació d’adquisició de vehicles.
Identificador interno: ICAEN-2024-44-1
Lote: LOT-0002
Título: LOT 2: Servei de tramitació d’expedients per un equip de suport tècnic pel cas de l’actuació 2, implantació d’infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics; màxim de 10.000 expedients en fase de justificació de l’actuació d’infraestructura de recàrrega
Descripción: LOT 2: Servei de tramitació d’expedients per un equip de suport tècnic pel cas de l’actuació 2, implantació d’infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics; màxim de 10.000 expedients en fase de justificació de l’actuació d’infraestructura de recàrrega
Identificador interno: ICAEN-2024-44-2