2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Subministrament de material fungible sanitari per a l’elaboració de bosses de nutrició parenteral amb cessió de dos dispositius robotitzats de preparació de les solucions juntament amb el programari de gestió per al Servei de Farmàcia de l’Hospital Universitari de Bellvitge
Descripción: Subministrament de material fungible sanitari per a l’elaboració de bosses de nutrició parenteral amb cessió de dos dispositius robotitzats de preparació de les solucions juntament amb el programari de gestió per al Servei de Farmàcia de l’Hospital Universitari de Bellvitge
Identificador interno: CS/AH02/1101474347/26/AMUP
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33692200 Productos de nutrición parenteral
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Posible prorroga de 12 meses