See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ERPC-2026-33 - Servei de direcció tècnica per al projecte d'implantació de l'ERP financer de l'Energètica
Descripción: Contracte relatiu al servei de la direcció tècnica i seguiment per al projecte d’implantació de l’ERP financer de L’Energètica
Anuncio anterior: 187259-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72224000 Servicios de consultoría en gestión de proyectos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ERPC-2026-33