427733-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de diseño arquitectónico – "Budowa obiektu infrastruktury składającego się z budynku magazynowo - biurowego, dwóch hal magazynowych, poligonu PSP i lądowiska dla śmigłowców" – wykonanie dokumentacji projektowej
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título"Budowa obiektu infrastruktury składającego się z budynku magazynowo - biurowego, dwóch hal magazynowych, poligonu PSP i lądowiska dla śmigłowców" – wykonanie dokumentacji projektowej
Descripción1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia budowy lub wykonywania innych robót budowlanych, dostosowanie wszystkich rozwiązań technicznych do obowiązujących przepisów oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla Zadania: "Budowa obiektu infrastruktury składającego się z budynku magazynowo - biurowego, dwóch hal magazynowych, poligonu PSP i lądowiska dla śmigłowców". 1.2 Planowana lokalizacja inwestycji: działka nr 17/8, 17/10, 5/1, 5/7, 17/37, 17/30, 17/18, 17/38, obręb Szczawienko nr 4. 1.3 Zadanie finansowane jest z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026.
Identificador internoBZP.271.136.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
LoteLOT-0001
427733-2026 - Hange
Poola – Arhitektuurialased projekteerimisteenused – "Budowa obiektu infrastruktury składającego się z budynku magazynowo - biurowego, dwóch hal magazynowych, poligonu PSP i lądowiska dla śmigłowców" – wykonanie dokumentacji projektowej
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusBZP.271.136.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
OsaLOT-0001
427733-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneBZP.271.136.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71220000 Services de création architecturale
Nomenclature complémentaire (cpv): 71248000 Supervision du projet et documentation
5. Lot
LotLOT-0001
427733-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachBZP.271.136.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71220000 Architectural design services
Aicmiú breise (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
427733-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsBZP.271.136.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
DaļaLOT-0001
427733-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeBZP.271.136.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
427733-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71220000 Serviços de design arquitectónico
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação
427733-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internBZP.271.136.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală
Clasificare suplimentară (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
427733-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorBZP.271.136.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
ČasťLOT-0001
427733-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorBZP.271.136.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
SklopLOT-0001