See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contratación do servizo de roza das parcelas de solo residencial propiedade do IGVS en Galicia.
Descripción: El objeto es la contratación do servizo de roza das parcelas de solo residencial propiedade do IGVS en Galicia.
Identificador interno: LOTES_SR25-G-GALIGAL-ROZ
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77312000 Servicios de desbrozo
Clasificación adicional (cpv): 77231000 Servicios de gestión forestal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Lote 1: SR25-G-GALIGAL-ROZ-1: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Coruña
Descripción: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Coruña
Identificador interno: Lote 1: SR25-G-GALIGAL-ROZ-1
Lote: LOT-0001
Título: Lote 2: SR25-G-GALIGAL-ROZ-2: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Pontevedra
Descripción: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Pontevedra
Identificador interno: Lote 2: SR25-G-GALIGAL-ROZ-2
Lote: LOT-0002
Título: Lote 3: SR25-G-GALIGAL-ROZ-3: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Lugo
Descripción: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Lugo
Identificador interno: Lote 3: SR25-G-GALIGAL-ROZ-3
Lote: LOT-0003
Título: Lote 4: SR25-G-GALIGAL-ROZ-4: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Ourense
Descripción: Servizo de roza nas parcelas propiedade do IGVS na área de Ourense
Identificador interno: Lote 4: SR25-G-GALIGAL-ROZ-4