449331-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de verificación de comportamiento – Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli projektów grantowych
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloŚwiadczenie usługi przeprowadzenia kontroli projektów grantowych
Descripción1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu kontroli projektów grantowych, wskazanych poniżej realizowanych w projekcie „Cyberbezpieczny Samorząd”. 2. Celem kontroli jest potwierdzenie w szczególności: 1) zgodności realizacji projektu z umową o powierzenie grantu, 2) zgodności z przepisami prawa krajowego oraz Unii Europejskiej i zasadami programu, 3) kwalifikowalności oraz prawidłowości poniesionych wydatków. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości Wykonawca zobowiązany jest do ich kwalifikacji oraz – w szczególności w zakresie zamówień – ustalenia wysokości korekty finansowej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. 3. Kontrole prowadzone są: - co do zasady w formie zdalnej, - wyjątkowo w formie kontroli doraźnych lub na miejscu, w siedzibie Podmiotu kontrolowanego. 4. Gwarantowana liczba kontroli realizowanych w ramach zamówienia podstawowego wynosi 125. 5. Kontrole prowadzone będą zdalnie, w podmiotach wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie z przyjętym harmonogramem, chyba że w określonym przypadku Zamawiający zarządzi kontrole w formie stacjonarnej w siedzibie Podmiotu kontrolowanego. 6. Szczegółowy zakres, sposób realizacji przedmiotu Umowy i terminy zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Identificador internoZWiDIT.2611.10.2026.193.KZW[FERCJST]
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79313000 Servicios de verificación de comportamiento
Clasificación adicional (cpv): 79210000 Servicios de contabilidad y auditoría
5. Lote
LoteLOT-0001
Descripción1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu kontroli projektów grantowych, wskazanych poniżej realizowanych w projekcie „Cyberbezpieczny Samorząd”. 2. Celem kontroli jest potwierdzenie w szczególności: 1) zgodności realizacji projektu z umową o powierzenie grantu, 2) zgodności z przepisami prawa krajowego oraz Unii Europejskiej i zasadami programu, 3) kwalifikowalności oraz prawidłowości poniesionych wydatków. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości Wykonawca zobowiązany jest do ich kwalifikacji oraz – w szczególności w zakresie zamówień – ustalenia wysokości korekty finansowej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. 3. Kontrole prowadzone są: - co do zasady w formie zdalnej, - wyjątkowo w formie kontroli doraźnych lub na miejscu, w siedzibie Podmiotu kontrolowanego. 4. Gwarantowana liczba kontroli realizowanych w ramach zamówienia podstawowego wynosi 125. 5. Kontrole prowadzone będą zdalnie, w podmiotach wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie z przyjętym harmonogramem, chyba że w określonym przypadku Zamawiający zarządzi kontrole w formie stacjonarnej w siedzibie Podmiotu kontrolowanego. 6. Szczegółowy zakres, sposób realizacji przedmiotu Umowy i terminy zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia 9. Wykonawca przedłoży Zamawiającemu, najpóźniej do 7 dni od dnia podpisania umowy, dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 700 000,00 zł (słownie: siedemset tysięcy złotych).
449331-2026 - Gara
Polonia – Servizi di revisione dei rendimenti – Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli projektów grantowych
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79313000 Servizi di revisione dei rendimenti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79210000 Servizi di contabilità e revisione dei conti
5. Lotto
LottoLOT-0001
449331-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizi tar-reviżjoni ta' l-imġieba – Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli projektów grantowych
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79313000 Servizi tar-reviżjoni ta' l-imġieba
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79210000 Servizzi tal-kontijiet u l-awditjar
5. Lott
LottLOT-0001
449331-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeZWiDIT.2611.10.2026.193.KZW[FERCJST]
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79313000 Controle van prestaties
Aanvullende classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
449331-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de avaliação dos resultados – Świadczenie usługi przeprowadzenia kontroli projektów grantowych
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79313000 Serviços de avaliação dos resultados
Classificação adicional (cpv): 79210000 Serviços de contabilidade e auditoria
449331-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79313000 Storitve revizije poslovanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79210000 Računovodske in revizorske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
449331-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79313000 Resultatuppföljning
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001