See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EXECUCIÓ DE LA XARXA D’ESTACIONS DE SERVEI PER A BICICLETES DE LES ACTUACIONS DE L’EIX 2. (2.1. INTERCONNEXIONS, 2.2. PÈRGOLES CICLOVOLTÀIQUES, 2.3. INFRAESTRUCTURA CICLISTA, 2.5. APARCAMENTS SEGURS) DEL PROJECTE DE SOSTENIBILIDAD TURÍSTICA EN DESTINO “MARESME EUROVELO 8”. CONVOCATÒRIA EXTRAORDINÀRIA 2023. PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA. FINANÇAT PER LA VA UNIÓ EUROPEA- NEXTGENE
Descripción: l'execució material dels 14 projectes executius que configuren les ESTACIONS DE SERVEI PER A BICICLETES (ESB), en 13 municipis de la comarca del Maresme, i que es presenten en 9 lots.
Identificador interno: CCM 3107-0001/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 44211100 Edificios prefabricados modulares
Clasificación adicional (cpv): 45315600 Instalaciones de baja tensión
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi d'Alella, Palafolls i Vilassar de Mar
Descripción: Estació de manteniment, carregador elèctric i aparcament, pèrgola ciclovoltaica segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: no hi ha possibilitat de pròrroga
Lote: LOT-0002
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi de Tiana, Pineda de Mar, Vilassar de Mar i Malgrat de Mar
Descripción: Estació de manteniment, aparcaments segurs, estació de neteja segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi d'Arenys de Mar
Descripción: Estació de manteniment, aparcaments segurs, estació de neteja, punts de càrrega e-bike, coberta fotovolatica segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi d'Arenys de Munt
Descripción: Estació de manteniment, aparcaments segurs, estació de neteja, punts de càrrega e-bike, pèrgola modular segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi de Calella
Descripción: Estació de manteniment, aparcaments segurs, estació de neteja, punts de càrrega e-bike, pèrgola ciclovoltaica modular i coberta fotovoltaica segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi de El Masnou
Descripción: Estació de manteniment, aparcaments segurs, coberta fotovoltaica segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi de Montgat
Descripción: Estació de manteniment, estació de neteja, punts de càrrega e-bike, infraestructura ciclista amb pérgola ciclovoltaica i coberta fotovoltaica segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi de Sant Cebrià de Vallalta
Descripción: Estació de manteniment, estació de neteja, punts de càrrega e-bike, aparcaments segurs, infraestructura ciclista amb pérgola ciclovoltaica i coberta fotovoltaica segons descripció en el projecte
Identificador interno: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Título: Elements de l'estació de servei per a bicicletes del municipi de Santa Susanna
Identificador interno: LOT-0009