477123-2026 - Licitación
Polonia – Trabajos de construcción – Przebudowa ul. Przybylskiego w Swarzędzu.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloPrzebudowa ul. Przybylskiego w Swarzędzu.
DescripciónPrzedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie ul. Przybylskiego w Swarzędzu. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 9 i 13 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 10.
Identificador internoWRPZP.271-27/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoPełen opis wymagań, sposób komunikacji, sposób składania i otwarcia ofert oraz wszelkie niezbędne informacje zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45111200 Trabajos de explanación y limpieza del terreno, 45231000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales, 45233120 Trabajos de construcción de carreteras, 45233252 Trabajos de pavimentación de calles
5. Lote
LoteLOT-0001
Descripción1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie ul. Przybylskiego w Swarzędzu. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 9 i 13 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 10.
Clasificación adicional (cpv): 45111200 Trabajos de explanación y limpieza del terreno, 45231000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales, 45233252 Trabajos de pavimentación de calles, 45233120 Trabajos de construcción de carreteras
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45111200 Rakennustyömaan valmistelu- ja raivaustyöt, 45231000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt, 45231300 Vesi- ja viemäriputkien rakennustyöt, 45233120 Tienrakennustyöt, 45233252 Katujen päällystystyöt
Suorituspaikka
Postiosoite: Rynek 1
Postitoimipaikka: Swarzędz
Postinumero: 62-020
477123-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Travaux de construction – Przebudowa ul. Przybylskiego w Swarzędzu.
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneWRPZP.271-27/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédurePełen opis wymagań, sposób komunikacji, sposób składania i otwarcia ofert oraz wszelkie niezbędne informacje zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45111200 Travaux de préparation et de dégagement de chantier, 45231000 Travaux de construction de pipelines, de lignes de communications et de lignes électriques, 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45233120 Travaux de construction de routes, 45233252 Travaux de revêtement de rues
5. Lot
LotLOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 45111200 Travaux de préparation et de dégagement de chantier, 45231000 Travaux de construction de pipelines, de lignes de communications et de lignes électriques, 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45233252 Travaux de revêtement de rues, 45233120 Travaux de construction de routes
477123-2026 - Nadmetanje
Poljska – Građevinski radovi – Przebudowa ul. Przybylskiego w Swarzędzu.
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaWRPZP.271-27/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111200 Radovi pripreme gradilišta i čišćenja gradilišta, 45231000 Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45233120 Građevinski radovi na cesti, 45233252 Radovi na površinskom sloju ulica
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111200 Radovi pripreme gradilišta i čišćenja gradilišta, 45231000 Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45233252 Radovi na površinskom sloju ulica, 45233120 Građevinski radovi na cesti
477123-2026 - Verseny
Lengyelország – Építési munkák – Przebudowa ul. Przybylskiego w Swarzędzu.
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóWRPZP.271-27/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45111200 Terep-előkészítési és eltakarítási munka, 45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése, 45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése, 45233120 Közút építése, 45233252 Utca burkolása
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 45111200 Terep-előkészítési és eltakarítási munka, 45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése, 45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése, 45233252 Utca burkolása, 45233120 Közút építése
477123-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusWRPZP.271-27/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45111200 Statybvietės parengimo ir valymo darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45233120 Kelių tiesimo darbai, 45233252 Gatvių dangos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45111200 Statybvietės parengimo ir valymo darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45233252 Gatvių dangos darbai, 45233120 Kelių tiesimo darbai
477123-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45111200 Preparação e limpeza dos locais para construção, 45231000 Construção de condutas de longa distância e de linhas para comunicação e transporte de energia, 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais, 45233120 Construção de estradas, 45233252 Pavimentação de ruas
Classificação adicional (cpv): 45111200 Preparação e limpeza dos locais para construção, 45231000 Construção de condutas de longa distância e de linhas para comunicação e transporte de energia, 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais, 45233252 Pavimentação de ruas, 45233120 Construção de estradas
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111200 Pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča, 45231000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45233120 Gradbena dela na cestah, 45233252 Dela na zgornjem ustroju ulic
Kraj izvajanja
Poštni naslov: Rynek 1
Mesto: Swarzędz
Poštna številka: 62-020
477123-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareWRPZP.271-27/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45111200 Förberedande anläggningsarbeten och rivning, 45231000 Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar, 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45233120 Vägbygge, 45233252 Ytbehandling av gator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45111200 Förberedande anläggningsarbeten och rivning, 45231000 Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar, 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45233252 Ytbehandling av gator, 45233120 Vägbygge