477189-2026 - Licitación
Chequia – Aparatos para diagnóstico – Izolátory nukleových kyselin
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloIzolátory nukleových kyselin
Descripción- dodávka izolátorů nukleových kyselin
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33124100 Aparatos para diagnóstico
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloIzolátor nukleových kyselin využívající technologie magnetických partikulí - 2 ks
Descripcióndodávka - izolátor nukleových kyselin využívající technologie magnetických partikulí - 2 ks
Identificador interno162/26 - část 1
LoteLOT-0004
TítuloIzolátor nukleových kyselin využívající technologii komerčních kolonkových kitů - 2 ks
Descripcióndodávka - izolátor nukleových kyselin využívající technologii komerčních kolonkových kitů - 2 ks
Identificador interno162/26 - část 2
477189-2026 - Nadmetanje
Češka – Dijagnostički uređaji – Izolátory nukleových kyselin
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovIzolátory nukleových kyselin
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33124100 Dijagnostički uređaji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka162/26 - část 1
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka162/26 - část 2
477189-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Urządzenia diagnostyczne – Izolátory nukleových kyselin
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułIzolátory nukleových kyselin
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33124100 Urządzenia diagnostyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator162/26 - část 1
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator162/26 - část 2
2. Procedură
Procedură
Titlu: Izolátory nukleových kyselin
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33124100 Aparate de diagnosticare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 162/26 - část 1
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 162/26 - část 2
477189-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Diagnostisk utrustning – Izolátory nukleových kyselin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIzolátory nukleových kyselin
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33124100 Diagnostisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare162/26 - část 1
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare162/26 - část 2