2. Procedimiento
Procedimiento
Título: L’objecte d’aquest contracte és el lloguer sense conductor de 14 vehicles pick-up tot-terreny, per a personal de l’IBANAT. Aquests vehicles seran per als departaments de Prevenció i Extinció d’Incendis Forestals, de Gestió Forestal, d’Espais Recreatius, i per a la Delegació de Menorca
Descripción: Disposar de vehicles adequats per a la prevenció i extinció d’incendis forestals és necessària per donar acompliment a les finalitats de l'IBANAT segons el que es recull als seus Estatuts, aprovats pel Decret 24/2013, de 24 de maig
Identificador interno: 3/2024
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34113200 Vehículos todoterreno
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Condicions en les quals la pròrroga es durà a terme (termini, preavís, etc.): La pròrroga es durà a terme mitjançant una comunicació per part de l’IBANAT 2 mesos abans del termini del contracte.