2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίου μελέτης και λειτουργικής αξιολόγησης της ανθρώπινης κίνησης Γ.Ν. Κιλκίς
Descripción: Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίου μελέτης και λειτουργικής αξιολόγησης της ανθρώπινης κίνησης Γ.Ν. Κιλκίς στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «Targeted Healthcare Actions for the improvement of the human mobility function in the CBA area» και ακρωνύμιο «IpA Shield in motion» (κωδικός ΟΠΣ 6007104) το οποίο έχει ενταχθεί στο Πρόγραμμα IPA CBC “Greece-North Macedonia 2021-2027.
Identificador interno: 00/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Άρθρο 27 του Ν. 4412/2016
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis
Clasificación adicional (cpv): 38300000 Instrumentos de medición, 33121300 Electromiógrafos, 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Οπτοηλεκτρονικό 12 κάμερο σύστημα ανάλυσης της κίνησης
Descripción: Οπτοηλεκτρονικό 12 κάμερο σύστημα ανάλυσης της κίνησης
Identificador interno: 1
Cantidad: 1 pieza
Lote: LOT-0002
Título: Δυναμοδάπεδο σταθερό (πακτωμένο)
Descripción: Δυναμοδάπεδο σταθερό (πακτωμένο)
Identificador interno: 2
Cantidad: 2 piezas
Lote: LOT-0003
Título: Ισοκινητικό δυναμόμετρο
Descripción: Ισοκινητικό δυναμόμετρο
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 38300000 Instrumentos de medición
Lote: LOT-0004
Título: Ηλεκτρομυογράφος υψηλής πυκνότητας
Descripción: Ηλεκτρομυογράφος υψηλής πυκνότητας
Identificador interno: 4
Clasificación principal (cpv): 33121300 Electromiógrafos
Lote: LOT-0005
Título: Ασύρματη ηλεκτρομυογραφία με ενσωματωμένους αδρανειακούς αισθητήρες
Descripción: Ασύρματη ηλεκτρομυογραφία με ενσωματωμένους αδρανειακούς αισθητήρες
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Εργοσπιρόμετρο
Descripción: Εργοσπιρόμετρο
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Εργοδιάδρομος
Descripción: Εργοδιάδρομος
Identificador interno: 7
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos