2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa i montaż dwóch par drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych o odporności ogniowej EI-60, trzech sztuki drzwi jednoskrzydłowych aluminiowych wewnętrznych białych oraz dwóch par drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych wewnętrznych w budynku Wydziału Mechanicznego Technologicznego
Descripción: 1. W ramach zadania będącego przedmiotem postępowania jest dostawa i montaż dwóch par drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych o odporności ogniowej EI-60, trzech sztuki drzwi jednoskrzydłowych aluminiowych wewnętrznych białych oraz dwóch par drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych wewnętrznych w budynku Wydziału Mechanicznego Technologicznego przy ul. Ludwika Narbutta 85, 02-524 Warszawa. 2. Termin zamówienia na dostawę i montaż przedmiotu zamówienia nie może przekroczyć 12 tygodni. 3. Gwarancja producenta drzwi jak w przedmiocie zamówienia nie może być niższa niż 60 miesięcy. 4. Gwarancja na montaż drzwi jak w przedmiocie zamówienia nie może być niższa niż 60 miesięcy 5. Wykonawca ustali dokładne wymiary drzwi na podstawie pomiarów w wizji lokalnej. 6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.
Identificador interno: ZP_16_2026_WMT-WMT
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44221200 Puertas
Clasificación adicional (cpv): 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45421131 Instalación de puertas
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP_16_2026_WMT-WMT
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44221200 Vrata
Dodatna klasifikacija (cpv): 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45421131 Vgradnja vrat
5. Sklop
Sklop: LOT-0001