49947-2025 - Resultados
España – Servicios de arquitectura para edificios – Contratación dos servizos de redacción de proxectos de construción de 104 vivendas de promoción pública nas parcelas P-14 e P-17 do polígono B1 de Valdecorvos, Pontevedra, por lotes.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contratación dos servizos de redacción de proxectos de construción de 104 vivendas de promoción pública nas parcelas P-14 e P-17 do polígono B1 de Valdecorvos, Pontevedra, por lotes.
Descripción: O obxecto é a contratación dos servizos de redacción de proxectos para a construción de 104 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas P14 e P17 do polígono B1 de Valdecorvos, Pontevedra.
Identificador interno: LOTES-2024-020_RP
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71221000 Servicios de arquitectura para edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Lote 1: Redacción do proxecto de construción de 56 vivendas de promoción pública na parcela P-14 do polígono B1 de Valdecorvos, Pontevedra.
Descripción: Redacción do proxecto de construción de 56 vivendas de promoción pública na parcela P-14 do polígono B1 de Valdecorvos, Pontevedra.
Identificador interno: Lote 1:PO-2024/010_RP
Lote: LOT-0001
Título: Lote 2: Redacción do proxecto de construción de 48 vivendas de promoción pública na parcela P-17 do polígono B1 de Valdecorvos, Pontevedra.
Descripción: Redacción do proxecto de construción de 48 vivendas de promoción pública na parcela P-17 do polígono B1 de Valdecorvos, Pontevedra.
Identificador interno: Lote 2:PO-2024/020_RP