501236-2024 - Licitación
España – Servicios de seguridad – Serveis de manteniment dels sistemes de seguretat de les diferents dependències de l’empresa que inclouen sistemes d’alarma, vídeo vigilància d’intrusos, sistemes contra incendis i monitorització d’operaris de camp (AT24106)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Serveis de manteniment dels sistemes de seguretat de les diferents dependències de l’empresa que inclouen sistemes d’alarma, vídeo vigilància d’intrusos, sistemes contra incendis i monitorització d’operaris de camp (AT24106)
Descripción: La prestació dels serveis consisteixen en dur a terme el manteniment dels sistemes de seguretat de les diferents dependències de l’Aigües de Reus, el qual inclou la gestió dels sistemes d’alarma, vídeo vigilància d’intrusos, sistemes contra incendis i monitorització d’operaris de camp (anomenat altrament com a sistemes d’home mort)
Identificador interno: AT24106
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: Manteniment dels sistemes de seguretat de les diferents dependències de l’Aigües de Reus, el qual inclou la gestió dels sistemes d’alarma, vídeo vigilància d’intrusos, sistemes contra incendis i monitorització d’operaris de camp (anomenat altrament com a sistemes d’home mort)
Clasificación principal (cpv): 79711000 Servicios de vigilancia de sistemas de alarma