2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Jeugd e-content informatie
Descripción: Een verandering van opdrachtnemer is niet mogelijk om economische of technische redenen. De KB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan met de firma Bereslim voor de inkoop van bibliotheek abonnementen betreffende de collectie geanimeerde prentenboeken voor de landelijke digitale bibliotheekcollectie. Het gaat hierbij om ruim 100 geanimeerde prentenboeken van verschillende uitgevers 325,000 EURO per jaar
Identificador interno: 030826/ewwma1
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80420000 Servicios de aprendizaje electrónico
Clasificación adicional (cpv): 79980000 Servicios de suscripción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Een verandering van opdrachtnemer is niet mogelijk om economische of technische redenen. De KB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan met de firma Bereslim voor de inkoop van bibliotheek abonnementen betreffende de collectie geanimeerde prentenboeken voor de landelijke digitale bibliotheekcollectie. Het gaat hierbij om ruim 100 geanimeerde prentenboeken van verschillende uitgevers 325.000 EURO per jaar
Identificador interno: 1
2. Procedure
Procedure
Titel: Jeugd e-content informatie
Interne identificatiecode: 030826/ewwma1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80420000 Diensten voor e-leren
Aanvullende classificatie (cpv): 79980000 Abonnementsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1