541164-2026 - Resultados
Países Bajos – Trabajos de construcción – AI 2022-0049 SOK 2.0 Verhardingen
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloAI 2022-0049 SOK 2.0 Verhardingen
DescripciónSamenwerkingsovereenkomst 2.0 Verhardingen De SOK 2.0 heeft een looptijd van 4 jaar en is onderverdeeld in 14 geografische percelen. Een aannemer kan maximaal 1 perceel verwerven en fungeert tevens als reserve-aannemer op een ander perceel. Binnen deze percelen kunnen de opdrachtgevers van de gemeente Amsterdam met de SOK-aannemer werken ten behoeve van de aanleg en het (dagelijks) onderhoud van verhardingen gezamenlijk voorbereiden en een nadere overeenkomst voor de uitvoering overeenkomen. De voornaamste opdrachtgevers zijn de directies van Verkeer & Openbare Ruimte (groot onderhoud en herinrichtingen), Stadswerken (dagelijks onderhoud) en Grond & Ontwikkeling (nieuwbouw / woonrijp maken).
Identificador internoAI 2022-0049
Tipo de procedimientoRestringido
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPercelen 1 t/m 10 Elementenverhardingen
DescripciónSD Noord A, SD Noord B, SD Zuidoost A, SD Zuidoost B, SD Nieuw-West A, SD Nieuw-West B, SD West, SW Oost, SD Zuid en SD Centrum. - Opschonen en opruimen van werkterrein; - Het ontgraven, aanvullen, afwerken en vervoeren van grond ten behoeve van aanleg wegfunderingen en profileringen; - Het opbreken en aanbrengen van wegfunderingen; - Het opbreken / frezen van asfaltverhardingen; - Vervanging en herplaatsen van stootplaatconstructies; - Het aanbrengen van wegmarkeringen op elementenverhardingen; - Het opnemen en aanbrengen van straatmeubilair waaronder plantenbakken, afvalbakken, fietsnietjes, OV-masten, VRI-masten, bebording, hekwerken, rijwielhekken, parkeerpaaltjes en anti-parkeervoorzieningen; - Aanbrengen en instandhouden tijdelijke voorzieningen zoals loopschotten en kantopsluitingen; - Het aanbrengen van grond en voorzieningen ten behoeve van boomgroeiplaatsen. - Klein groenwerk voor zover dit onlosmakelijk is verbonden met de wegverharding zoals midden- en zijbermen en boomgroeiplaatsen. Het dagelijks onderhoud heeft betrekking op de volgende herstelwerkzaamheden: - Scheefstaand straatmeubilair - Zettingen, plaatselijke ophoging of verzakkingen van bestratingen - Gaten en bezweken plekken - Schade aan kantopsluitingen - Afwijkende voegwijdte elementen en losliggende elementen - Breuk elementenverhardingen - Schade door wortelopdruk - Overige schadepatronen in elementverhardingen - Reparatie en onderhoud voegen van natuursteen - Kleinschalige tijdelijke verkeersmaatregelen.
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opciones.
LoteLOT-0002
TítuloPercelen 11 t/m 14 Asfaltwerken
DescripciónOost, West, Noord en Zuid - Het opbreken / frezen van asfaltconstructies; - De aanleg van asfaltconstructies van fundering tot en met deklagen; - Lokaal repareren van asfaltconstructies; - Het opbreken, opnemen, aanbrengen en herstraten van alle toegepaste elementenverhardingen; - Het aanbrengen en onderhouden van wegmarkeringen op elementen- en asfaltverhardingen; - Het opnemen en aanbrengen van straatmeubilair waaronder plantenbakken, afvalbakken, fietsnietjes, OV-masten, VRI-masten, bebording, hekwerken, rijwielhekken, parkeerpaaltjes en anti-parkeervoorzieningen; - Aanbrengen en instandhouden tijdelijke voorzieningen zoals loopschotten en kantopsluitingen; - Het aanbrengen van grond en voorzieningen ten behoeve van boomgroeiplaatsen. - Klein groenwerk voor zover dit onlosmakelijk is verbonden met de wegverharding zoals een groene midden- of zijberm of boomgroeiplaatsen. - Het asfalteren van (dichtgeblokte) kabel en leidingsleuven.
Identificador interno2