2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beheer, schoonmaak en exploitatie kantines sportaccommodaties
Descripción: Beheer, schoonmaak en exploitatie kantines sportaccommodaties. o
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98341100 Servicios de gestión de alojamientos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor de overeenkomst één (1) keer met drie (3) jaar te verlengen. Dit is tot uiterlijk 31 juli 2033.
542478-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98341100 Accommodatiebeheerdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: