543434-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Programmabeheerser - cluster SO
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloProgrammabeheerser - cluster SO
DescripciónStadsontwikkeling zoekt versterking om de financiële programmabeheersing naar een hoger niveau te tillen. Jij onderzoekt hoe de organisatie het beste kan worden ingericht én voert de programmabeheersing uit binnen M4H en NPRZ. Een unieke kans om onderzoek en praktijk direct te combineren.
Tipo de procedimientoRestringido
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000