2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leerlingenvervoer Risk Factory Twente 2026 - 2032
Descripción: Doelgroepenvervoer: gedurende het schooljaar voor leerlingen primair onderwijs en voortgezet onderwijs, tussen scholen in geheel Twente en de Risk Factory Twente, gevestigd op de voormalige Vliegbasis Twenthe. Meerdere ritten per dag. Uitvraag is voor de schooljaren van 2026 tot en met 2032. Ntb.
Identificador interno: Z260014
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60140000 Transporte no regular de pasajeros
Clasificación adicional (cpv): 60172000 Alquiler de autobuses y autocares con conductor
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Doelgroepenvervoer: gedurende het schooljaar voor leerlingen primair onderwijs en voortgezet onderwijs, tussen scholen in geheel Twente en de Risk Factory Twente, gevestigd op de voormalige Vliegbasis Twenthe. Meerdere ritten per dag. Uitvraag is voor de schooljaren van 2026 tot en met 2032. Zie Beschrijvend document.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingsmogelijkheid van de initiële raamovereenkomst van 2 jaar met 4 x 1 jaar.