2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Accountantsdiensten gemeente Neder-Betuwe
Descripción: Gemeente Neder-Betuwe zoekt één onafhankelijke accountantsorganisatie voor de wettelijke controle van de gemeentelijke jaarrekening en daaraan verbonden accountantsdiensten. De opdracht omvat onder meer de jaarrekeningcontrole, natuurlijke adviesfunctie, rapportages aan organisatie, auditcomité en gemeenteraad en eventuele aanvullende adviesopdrachten. De samenwerking is gericht op een risicogerichte controle, tijdige en gespreide informatie-uitvraag gedurende het jaar en een professionele, transparante samenwerking. Nog te bepalen
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79210000 Servicios de contabilidad y auditoría
Clasificación adicional (cpv): 79212500 Servicios de verificación contable