See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanleg Drinkwatertransportleiding Onnen - Ruischerbrug
Descripción: Waterbedrijf Groningen NV is voornemens om een transport drinkwaterleiding aan te leggen t.b.v. de watervoorziening in de provincie Groningen. De verantwoordelijkheid voor de realisatie van het project ‘Transportleiding Onnen - Ruischerbrug’ is in handen van NV Waterbedrijf Groningen. Het project omvat de volgende leiding: Een drinkwaterleiding t.b.v. de bestendiging van de robuuste watervoerziening in het drinkwater voozieningsgebied van Waterbedrijf Groningen. De leiding zal de verbinding worden tussen pompstation in Onnen en de leiding nabij Ruischerbrug. Langs het gehele tracé wordt een mantelbuis meegelegd voor de besturing en toekomstige doeleinden. Dit project is onderverdeeld in 3 percelen, te weten: Traject 1 Traject 2 Traject 4 Het traject 3 is reeds uitgevoerd.
Identificador interno: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb7
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45231112 Instalación de sistema de tuberías
Clasificación adicional (cpv): 65111000 Distribución de agua potable
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Traject 1 Onnen-Ruischerbrug
Descripción: Traject 1: Voornemen is de het aanbestedingsproces van dit traject in week 9-2024 te starten. M.b.t. de uitvoering zijn er beperkingen i.v.m. het natuurbeheer in de Onnerpolder (vogelbeschermings-gebied) en de Westerbroekstermadepolder (Natura2000-gebied). Dat betekent met name dat de werkzaamheden daar alleen in de periode van september 2024 tot april 2025 uitgevoerd kunnen worden. Traject 1 bestaat uit de volgende onderdelen: Veldstrekking Onnerpolder: 1,6 km. St Ø900 en mantelbuis HPE Ø40 (t.b.v. datakabel) HDD’s Westerbroekstermadepolder: 1,4 km. St Ø900 (HDD1) en 1,4 km. HPE Ø200 (HDD3, t.b.v. mud-retour en datakabel) HDD’s Winschoterdiep: 0,9 km. St Ø900 (HDD2) en 0,9 km. HPE Ø200 (HDD4, t.b.v. mud-retour en datakabel) Nader informatie over de vier HDD’s is te vinden in de bijgaande twee boorplannen van GrondIngenieurs.
Identificador interno: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb5
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Traject 2 Onnen-Ruischerbrug
Descripción: Traject 2: Dit traject is nog in voorbereiding en zal volgens planning in week 18/19 aanbesteed worden. Traject 2 bestaat uit de volgende onderdelen: Veldstrekking Westerbroek: 1,9 km. St Ø900 en mantelbuis HPE Ø40 (t.b.v. datakabel) HDD’s snelweg A7: 2x 0,5 km. St Ø600 (dus i.p.v. 1x St Ø900) en evt. 0,5 km. HPE Ø200 (nog niet zeker) Veldstrekking Westerbroek: 2,6 km. St Ø900 en mantelbuis HPE Ø40 (t.b.v. datakabel)
Identificador interno: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb8
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3: Traject 4 Onnen-Ruischerbrug
Descripción: Traject 4 bestaat uit de volgende onderdelen: HDD’s Eemskanaal: 0,4 km. St Ø600 en evt. 0,4 km. HPE Ø200 (nog niet zeker) Veldstrekking NZ Eemskanaal: 0,1 km. St Ø600
Identificador interno: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb9
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb7
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45231112 Aanleggen van buisleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 65111000 Drinkwaterdistributie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb5
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb8
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb9