2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Servei de valoració de la discapacitat per a la resolució d'expedients de reconeixement, declaració i qualificació del grau de discapacitat a les illes de Mallorca, Menorca, Eivissa i Formentera
Descripción: Servei de valoració de la discapacitat per a la resolució d'expedients de reconeixement, declaració i qualificació del grau de discapacitat a les illes de Mallorca, Menorca, Eivissa i Formentera
Identificador interno: CONTR 2025 16271
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Procediment obert, subjecte a regulació harmonitzada
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 3 equips de valoració de 2 professionals cada un: sanitari i treballador social a Mallorca
Descripción: 3 equips de valoració de 2 professionals cada un: sanitari i treballador social a Mallorca
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 2 equips de valoració de 2 professionals cada un: sanitari i treballador social a Mallorca
Descripción: 2 equips de valoració de 2 professionals cada un: sanitari i treballador social a Mallorca
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: 1 equip de valoració amb un professional sanitari, un treballador social i un psicòleg a Mallorca
Descripción: 1 equip de valoració amb un professional sanitari, un treballador social i un psicòleg a Mallorca
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: 1 valorador sanitari a Mallorca
Descripción: 1 valorador sanitari a Mallorca
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: 1 valorador sanitari a Eivissa
Descripción: 1 valorador sanitari a Eivissa
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: 1 valorador sanitari a Menorca
Descripción: 1 valorador sanitari a Menorca
Identificador interno: 6