2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aannemer uitbreiding gemeentehuis Altena
Descripción: De uit de onderhavige aanbesteding te selecteren bouwteampartner zal toegevoegd worden aan het bouwteam in TO-fase. De Opdrachtgever wenst een professionele Opdrachtnemer aan te trekken die deelneemt aan het bouwteam en actief adviseert en meedenkt over de uitwerking van het ontwerp en uiteindelijk de realisatie van de uitbreiding op zich neemt. Zie selectieleidraad
Identificador interno: K010528
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45262700 Trabajos de transformación de edificios
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1