2. Procedimiento
Procedimiento
Título: HVC - Warmtenetten - Erkenningsregeling - Ondergrondse werkzaamheden (Marktconsulatie)
Descripción: Met deze marktconsultatie wil de N.V. HVC (de aanbestedende dienst) marktkennis ophalen over de vernieuwing van haar erkenningsregeling m.b.t. Warmtenetten – Ondergrondse werkzaamheden en de mogelijke interesse te toetsen van potentiële marktpartijen om erkend te worden binnen de vernieuwde erkenningsregeling (concept). Let op! Aanmelden en/of inschrijven op de vernieuwde erkenningsregeling is pas mogelijk als deze erkenningsregeling definitief is gepubliceerd. Hiervoor wordt een nieuwe tender aangemaakt. Deze tender is alleen bedoeld om te dienen als marktconsultatie.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45232140 Trabajos de construcción de redes de calefacción urbana
Clasificación adicional (cpv): 44163120 Tuberías de calefacción a distancia, 45231112 Instalación de sistema de tuberías