2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Heraanbesteding realisatie en exploitatie vaste Horecavoorziening op de Hitsertse kade
Descripción: De gemeente Hoeksche Waard, heeft het recreatieterrein op de Hitsertse Kade gemoderniseerd. De modernisering bestaat uit, het plaatsen van een grotere steiger die onder andere geschikt is om aan te vissen, een trap om eenvoudiger in en uit het water te komen, een uitkijktoren en een sanitair gebouw. De gemeente Hoeksche Waard wil op het recreatieterrein een vaste horecavoorzieningen laten realiseren. Deze aanbestedingsprocedure heeft als doel om met één opdrachtnemer een overeenkomst te sluiten voor de realisatie, financiering en exploitatie van de vaste horecavoorziening op de Hitsertse kade. De realisatie, financiering en exploitatie van een vaste horecavoorziening op de Hitsertse kade.
Identificador interno: K010965 / Z/23/214501
Tipo de procedimiento: Diálogo competitivo
Principales características del procedimiento: De aanbesteding vindt plaats middels een Europese niet-openbare concurrentiegerichte dialoog. Er is gekozen voor deze procedure in verband met de complexiteit van de opdracht, het maken van een ontwerp voor de vaste Horecavoorziening het realiseren/bouwen van de vaste Horecavoorziening en de financiering van de vaste Horecavoorziening en de exploitatie van de vaste Horecavoorziening. En om in de dialoog te komen tot een oplossing, het realiseren van een vaste horecavoorziening voor de Hitsertse kade. Omwille van eigen inbreng van de Gegadigde alsook de onmiskenbare aanwezigheid van het ontwerp-aspect, is het voor de Aanbestedende Dienst noodzakelijk om met de Gegadigde over het ontwerp en de uitvoering van de exploitatie in gesprek te gaan. Van de Gegadigde zal in de Dialoog- en Inschrijvingsfase een substantiële inspanning worden gevraagd. Om de daarmee samenhangende lasten die deze aanbesteding met zich meebrengt voor de Gegadigde te beperken is gekozen voor een niet-openbare procedure.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45212000 Trabajos de construcción de edificios relacionados con el ocio, los deportes, la cultura y el alojamiento y restaurantes
Clasificación adicional (cpv): 70110000 Servicios de promoción de bienes raíces
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Heraanbesteding Realisatie en exploitatie vaste Horecavoorziening op de Hitsertse kade
Descripción: De realisatie, financiering en exploitatie van de vaste horecavoorziening op de Hitsertse kade. De realisatie, financiering en exploitatie van een vaste horecavoorziening op de Hitsertse kade.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Het is de intentie van de Aanbestedende Dienst om een contractduur overeen te komen die recht doet aan de met de Overeenkomst samenhangende investeringen. Dit is door de Aanbestedende Dienst in het kader van de Aanbestedingswet rechtmatig te motiveren. Tijdens de Dialoogfase zal op basis van de verschillende (investerings)begrotingen de looptijd en verleningen van de overeenkomst worden bepaald.