2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Opstellen soortenmanagementplan voor de gemeente Gilze en Rijen en de gemeente Alphen-Chaam
Descripción: De opdracht omvat: 1. Het aanvragen van een omgevingsvergunning pré-SMP voor de soorten die hieronder mogen vallen. Inclusief het nader uitwerken van een compensatievoorstel in het kader van het pré-SMP. 2. Het opstellen van een SMP. Het op te stellen SMP moet minimaal voldoen aan de richtlijnen en eisen die de provincie Noord-Brabant daaraan stelt conform de provinciale aanpak in Noord-Brabant. 3. Het uitvoeren van het voor het SMP benodigde ecologisch onderzoek. 4. Het aanvragen en opleveren van een gebiedsgerichte Omgevingsvergunning SMP bij de Provincie Noord-Brabant op basis van het SMP. De opdracht omvat: 1. Het aanvragen van een omgevingsvergunning pré-SMP voor de soorten die hieronder mogen vallen. Inclusief het nader uitwerken van een compensatievoorstel in het kader van het pré-SMP. 2. Het opstellen van een SMP. Het op te stellen SMP moet minimaal voldoen aan de richtlijnen en eisen die de provincie Noord-Brabant daaraan stelt conform de provinciale aanpak in Noord-Brabant. 3. Het uitvoeren van het voor het SMP benodigde ecologisch onderzoek. 4. Het aanvragen en opleveren van een gebiedsgerichte Omgevingsvergunning SMP bij de Provincie Noord-Brabant op basis van het SMP.
Identificador interno: K010852
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openbare procedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, objectiviteit, non-discriminatie en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90721700 Servicios de protección de las especies en peligro
Clasificación adicional (cpv): 73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 – Gemeente Gilze en Rijen
Descripción: De opdracht omvat: 1. Het aanvragen van een omgevingsvergunning pré-SMP voor de soorten die hieronder mogen vallen. Inclusief het nader uitwerken van een compensatievoorstel in het kader van het pré-SMP. 2. Het opstellen van een SMP. Het op te stellen SMP moet minimaal voldoen aan de richtlijnen en eisen die de provincie Noord-Brabant daaraan stelt conform de provinciale aanpak in Noord-Brabant. 3. Het uitvoeren van het voor het SMP benodigde ecologisch onderzoek. 4. Het aanvragen en opleveren van een gebiedsgerichte Omgevingsvergunning SMP bij de Provincie Noord-Brabant op basis van het SMP. • Perceel 1 – Gemeente Gilze en Rijen. De gemeente bestaat uit de bebouwde kom van de kernen Gilze, Rijen, Hulten en Molenschot.
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 – Gemeente Alphen-Chaam
Descripción: De opdracht omvat: 1. Het aanvragen van een omgevingsvergunning pré-SMP voor de soorten die hieronder mogen vallen. Inclusief het nader uitwerken van een compensatievoorstel in het kader van het pré-SMP. 2. Het opstellen van een SMP. Het op te stellen SMP moet minimaal voldoen aan de richtlijnen en eisen die de provincie Noord-Brabant daaraan stelt conform de provinciale aanpak in Noord-Brabant. 3. Het uitvoeren van het voor het SMP benodigde ecologisch onderzoek. 4. Het aanvragen en opleveren van een gebiedsgerichte Omgevingsvergunning SMP bij de Provincie Noord-Brabant op basis van het SMP. Perceel 2 – Gemeente Alphen Chaam. De gemeente bestaat uit de bebouwde kom van de kernen Alphen, Chaam en Galder.
Identificador interno: 2