2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beheer en exploitatie, beschikbaar stellen inzamelmiddelen, aftransport en verwerking van afvalstromen van de Milieustraat gemeente Hilvarenbeek
Descripción: De opdracht omvat: • Het inrichten voor de uitvoering van de milieustraat Hilvarenbeek • De exploitatie en het beheer van de milieustraat • De toegangscontrole en -registratie van de bezoekers van de milieustraat • De bemensing van de milieustraat gedurende de openingstijden • Het beschikbaar stellen van de inzamelmiddelen en -voorzieningen (zoals containers) • Voor bepaalde afval/reststromen het aftransport en de verwerking verzorgen Zie aanbestedingsdocumenten
Identificador interno: K011268
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90530000 Explotación de una instalación de vertido de desechos
Clasificación adicional (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De ingangsdatum van de overeenkomst is 21 juli 2025. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 20 juli 2029. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.