2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst dienstverlening ITS, Smart City & Smart Mobility
Descripción: Aanbestedende dienst wenst een dienstverlening te contracteren die over specialistische kennis en ervaring beschikt en deze wil inzetten met betrekking tot intelligente transportsystemen en oplossingen ten behoeve van lopende en nieuwe activiteiten van het Ministerie van IenW en nog komende actieprogramma’s van Rijk, regio’s en steden. 8,8 mln
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71600000 Servicios de ensayo, análisis y consultoría técnicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: initiële looptijd 2 jaar, 2 opties op verlenging van 1 jaar.
557647-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor technische testen, analyse en adviezen – Raamovereenkomst dienstverlening ITS, Smart City & Smart Mobility
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: