2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Uitgebreide Brandverzekering (herverzekering en excessverzekering) Gemeente Amsterdam
Descripción: De Opdracht bestaat uit twee afzonderlijke percelen. Perceel 1 – Herverzekering Perceel 1 betreft een uitgebreide gevarenherverzekering voor gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, overige eigendommen en goederen, rollend materieel en het wagenpark. De te sluiten herverzekeringsovereenkomst biedt dekking tot een maximale uitkering van € 50.000.000 per gebeurtenis, boven het voor VGA toepasselijke eigen behoud, overeenkomstig de bepalingen van dit Programma van Eisen. Perceel 2 – Excessverzekering Perceel 2 betreft een via bemiddeling door VGA af te sluiten excess verzekeringsovereenkomst welke dekking biedt dekking voor schades die binnen de toepasselijke verzekeringsportefeuille van Perceel 1 vallen en het bedrag van € 50.000.000 per gebeurtenis, vermeerderd met het voor VGA toepasselijke eigen behoud, overschrijden. Verzekerde som portefeuille 11.500.000.000
Identificador interno: VGAbrand2027
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66700000 Servicios de reaseguro
Clasificación adicional (cpv): 66515000 Servicios de seguros de daños
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 herverzekering
Descripción: Perceel 1 betreft een uitgebreide gevarenherverzekering voor gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, overige eigendommen en goederen, rollend materieel en het wagenpark. De te sluiten herverzekeringsovereenkomst biedt dekking tot een maximale uitkering van € 50.000.000 per gebeurtenis, boven het voor VGA toepasselijke eigen behoud, overeenkomstig de bepalingen van dit Programma van Eisen. 11.500.000.000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 66515100 Servicios de seguros de incendio, 66515200 Servicios de seguros de cosas
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 Excessverzekering
Descripción: Perceel 2 betreft een via bemiddeling door VGA af te sluiten excess verzekeringsovereenkomst welke dekking biedt dekking voor schades die binnen de toepasselijke verzekeringsportefeuille van Perceel 1 vallen en het bedrag van € 50.000.000 per gebeurtenis, vermeerderd met het voor VGA toepasselijke eigen behoud, overschrijden. € 11.500.000.000
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 66515000 Servicios de seguros de daños