2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Upgrade van een preklinisch 7T MRI-systeem
Descripción: De afdeling Biomedical Engineering & Physics van Amsterdam UMC beschikt over een bestaand preklinisch 7T MRI systeem van het type MRS*DRYMAG 7024PW, geleverd door MR Solutions Ltd. De afdeling zet dit systeem in voor preklinisch beeldvormend onderzoek in kleine proefdieren, gericht op de ontwikkeling, validatie en toepassing van nieuwe MRI-technieken voor cardiovasculair, oncologisch en neurologisch onderzoek. Dit onderzoek vraagt om snellere en gevoeliger acquisitie dan het huidige systeem kan leveren. De beoogde upgrade van spectrometer, gradiënten en RF-spoelen is nodig om deze onderzoekslijnen voort te zetten en uit te breiden. Deze upgrade, waaronder een spectrometer, een gradiënt-insert en RF-spoelen, inclusief installatie, training en bijbehorend onderhoud, is door MR Solutions aangeboden op dit bestaande 7T MRI-systeem. 1
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33113100 Escáneres de resonancia magnética
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Upgrade van een Preklinische 7T MRI
Descripción: [invullen] 1
Identificador interno: 1