558665-2025 - Resultados
España – Servicios de formación especializada – Servizo de formación teórico-práctica dirixida ao persoal funcionario de novo ingreso en prácticas e interinos no Servizo de Prevención, Extinción de Incendios e Salvamento.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Servizo de formación teórico-práctica dirixida ao persoal funcionario de novo ingreso en prácticas e interinos no Servizo de Prevención, Extinción de Incendios e Salvamento.
Descripción: Servizo de formación teórico-práctica dirixida ao persoal funcionario de novo ingreso en prácticas e interinos no Servizo de Prevención, Extinción de Incendios e Salvamento.
Identificador interno: 7304-213
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80510000 Servicios de formación especializada
5. Lote
Lote: LOT-0000