2. Procedimiento
Procedimiento
Título: AI 2025-0072 - Vernieuwbouw Jaap Edenbaan IJshal
Descripción: AI 2025-0072 - Vernieuwbouw Jaap Edenbaan IJshal -
Identificador interno: AI 2025-0072
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Vernieuwbouw Jaap Edenbaan IJshal
Descripción: Het schaatscomplex Jaap Edenbaan is dermate gedateerd dat vervanging en renovatie noodzakelijk is. Om de impact op de bedrijfsvoering te beperken en om altijd ijs te kunnen blijven garanderen is een gefaseerde uitvoering van het schaatscomplex noodzakelijk. Als laatste onderdeel moet de ijshal vervangen worden. De ijshal is op, voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd en de schil is energetisch lek met hoge stookkosten tot gevolg. Projectuitgangspunt is dat de halgebruikers altijd kunnen schaatsen. Om dit mogelijk te maken is onderzocht of een tijdelijke ijshal op het complex of elders in de stad mogelijk is. Echter door de netcongestie is dit niet mogelijk. De nieuwe ijshal komt nagenoeg op dezelfde plek als de bestaande ijshal waardoor hoofddraagconstructie van de bestaande ijshal kan worden hergebruikt. Naast dat dit circulair gunstig is maakt dit ook gefaseerd verbouwen van de bestaande ijshal mogelijk en kan het schaatsseizoen van de ijshalgebruikers gegarandeerd blijven. De ijshal krijgt een BVO van bijna 8000m2 met daarin een cascoruimte voor een schaatswinkel en een commerciële plint aan de Kruislaan.
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45212000 Trabajos de construcción de edificios relacionados con el ocio, los deportes, la cultura y el alojamiento y restaurantes
Opciones:
Descripción de las opciones: -