2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 250160GPD Risicodragend Projectmanagement (RPM) Willem de Zwijger college en sportvoorziening Van der Palmstraat
Descripción: De onderhavige aanbesteding heeft tot doel het selecteren van een opdrachtnemer die het Risicodragend Projectmanagement (RPM) zal uitvoeren voor twee afzonderlijke, maar inhoudelijk samenhangende projecten, te weten: 1. Nieuwbouw Willem de Zwijger College – opdrachtgever: OZHW; 2. Nieuwbouw sportvoorziening Van der Palmstraat – opdrachtgever: Gemeente Papendrecht. De onderhavige aanbesteding heeft tot doel het selecteren van een opdrachtnemer die het Risicodragend Projectmanagement (RPM) zal uitvoeren voor twee afzonderlijke, maar inhoudelijk samenhangende projecten, te weten: 1. Nieuwbouw Willem de Zwijger College – opdrachtgever: OZHW; 2. Nieuwbouw sportvoorziening Van der Palmstraat – opdrachtgever: Gemeente Papendrecht.
Identificador interno: 250160GPD
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: De opdrachtgevers, Stichting Onderwijsgroep Zuid-Hollandse Waarden (OZHW) en de Gemeente Papendrecht, hebben de gezamenlijke ambitie om in het Van der Palmgebied te Papendrecht een toekomstbestendig en duurzaam voorzieningengebied te realiseren waarin onderwijs, cultuur en sport op samenhangende wijze worden gefaciliteerd. OZHW is voornemens de nieuwbouw van het Willem de Zwijger College te realiseren. De Gemeente Papendrecht is voornemens de nieuwbouw van een gemeentelijke sportvoorziening aan de Van der Palmstraat te realiseren. Beide projecten worden afzonderlijk aanbesteed en uitgevoerd, maar kennen een nauwe ruimtelijke, functionele en organisatorische samenhang. Om de voorbereiding en realisatie van deze projecten beheerst en integraal te kunnen uitvoeren, hebben de opdrachtgevers gekozen voor het inzetten van Risicodragend Projectmanagement (RPM). Deze contractvorm voorziet erin dat één opdrachtnemer integraal verantwoordelijk wordt voor het ontwerp- en realisatieproces, inclusief het overnemen van overeengekomen risico’s op de aspecten tijd, geld en kwaliteit. De opdrachtgevers hebben besloten de werkzaamheden voor beide projecten via één gezamenlijke openbare Europese aanbestedingsprocedure in de markt te zetten. Hiermee wordt voldaan aan de aanbestedingsrechtelijke beginselen van transparantie, non-discriminatie en proportionaliteit, en wordt een marktconforme selectie van de opdrachtnemer gewaarborgd.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79421000 Servicios de gestión de proyectos que no sean los de construcción
Clasificación adicional (cpv): 71324000 Servicios de estudio de dimensiones, 71541000 Servicios de gestión de proyectos de construcción, 79415200 Servicios de consultoría en diseño
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Risicodragend Projectmanagement (RPM)
Descripción: RPM Willem de Zwijger college en sportvoorziening Van der Palmstraat De onderhavige aanbesteding heeft tot doel het selecteren van een opdrachtnemer die het Risicodragend Projectmanagement (RPM) zal uitvoeren voor twee afzonderlijke, maar inhoudelijk samenhangende projecten, te weten: 1. Nieuwbouw Willem de Zwijger College – opdrachtgever: OZHW; 2. Nieuwbouw sportvoorziening Van der Palmstraat – opdrachtgever: Gemeente Papendrecht.
Identificador interno: 1