See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Managed SOC-dienstverlening UMC’s
Descripción: Het leveren van managed SOC-diensten en optionele diensten. Deze aanbesteding wordt uitgevoerd in UMCNL-verband. UMCNL is de koepelorganisatie van de Universitaire Medische Centra (UMC’s). Tezamen met deelnemende UMC’s vergroten wij inkoopvolume en streven wij naar efficiëntie in het gebruik van producten en diensten. betreft Soc-diensten voor maximaal 7 UMC's waarvan 4 definitief Soc-diensten zullen afnemen. omvang van opdracht in endpoints zijn: Amsterdam UMC 40.000, Erasmus MC, 25.000, LUMC 12.000, UMCG 14.000 OPT-in'ers, UMCU, 25.000, MUMC 10.000, Radboud UMC, 28.000
Identificador interno: RD0042
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72212732 Servicios de desarrollo de software de seguridad de datos, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo, 72315000 Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Umc's kunnen aanvullende adviezen en diensten van leverancier verwachten in kader van PEN testen, risk assessments, en Ethical Hacking