2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bancaire Diensten
Descripción: Aanbestedende dienst beoogt door middel van deze aanbesteding een externe leverancier te contracteren voor het leveren, installeren, implementeren en instrueren m.b.t. het gebruik van bancaire diensten inzake het faciliteren van betalingsverkeer van aanbestedende dienst. Wordt vermeld zodra aanbestedingsdocumenten worden geopubliceerd
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Het betreft een openbare Europese aanbesteding
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66110000 Servicios bancarios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1