2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Afdrukapparatuur en Printmanagement Software Equalit
Descripción: Het doel van deze aanbesteding is om een overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier voor de levering van Apparatuur inclusief Printmanagement Software namens de Aanbestedende Diensten: 1. Gemeente ABG Gemeenten 2. Gemeente Goirle 3. Gemeente Hilvarenbeek 4. Gemeente Loon op Zand 5. Gemeente Oisterwijk 6. Gemeente Oosterhout 7. Gemeente Steenbergen 8. Gemeente Woensdrecht 9. Gemeente Zundert 10. Midzuid • Levering en installatie van 92 multifunctionals en 34 printers • Levering en installatie van beheersoftware t.b.v. onder andere het doorgeven van tellerstanden, inzicht in storingen en machine status; • Onderhoud op Apparatuur en de geleverde beheersoftware; • Levering van op Cloud gebaseerde Printmanagement Software; • Levering van op Cloud gebaseerde beheersoftware.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30100000 Máquinas, equipo y artículos de oficina, excepto ordenadores, impresoras y mobiliario
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verleningsoptie