2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Landelijk - Aansprakelijkheidsverzekering ProRail
Descripción: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan 1
Identificador interno: TN600902
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: - De opdracht (aansprakelijkheidsverzekering) is inhoudelijk complex en sterk afhankelijk van marktomstandigheden. - Premie, dekking, voorwaarden en samenwerking laten zich niet volledig vooraf vastleggen in een klassieke procedure. - Met een onderhandelingsprocedure met aankondiging kan de Aanbestedende dienst na selectie van geschikte ondernemers gericht onderhandelen over maatwerkoplossingen, binnen de kaders van de Aanbestedingswet 2012 en de aanbestedingsbeginselen.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
Clasificación adicional (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 12 tot 36 maanden. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden.