2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Laboratoriumdiensten GGD Twente
Descripción: Aanleiding van de aanbesteding is dat haar huidige overeenkomst voor laboratoriumdiensten van rechtswege eindigt op 31 maart 2027. De GGD wenst de benodigde laboratoriumdiagnostiek t.b.v. met name Soa, Infectieziekten(IZB) en TBC opnieuw voor meerdere jaren onder te brengen bij één opdrachtnemer.
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: De aanbestedingsprocedure betreft een openbare aanbesteding volgens de procedure voor sociale en andere specifieke diensten als bedoel in artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71900000 Servicios de laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0000