2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Wervelkolomimplantaten
Descripción: Aanbesteding voor de levering van wervelkolomimplantaten zie leidraad. De levering van wervelkolomimplantaten voor een duur van vier jaar met tweemaal twee optiejaren, zie leidraad.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos
Clasificación adicional (cpv): 33184100 Implantes quirúrgicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Zie leidraad De levering van wervelkolomimplantaten voor een duur van vier jaar met tweemaal twee optiejaren, zie leidraad.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Ja
2. Procedure
Procedure
Titel: Wervelkolomimplantaten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
Aanvullende classificatie (cpv): 33184100 Chirurgische implantaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Ja