560805-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de seguros de incendio – Landelijk - Brandverzekering ProRail
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloLandelijk - Brandverzekering ProRail
DescripciónDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan 1
Identificador internoTN
Tipo de procedimientoNegociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimiento- De opdracht (aansprakelijkheidsverzekering) is inhoudelijk complex en sterk afhankelijk van marktomstandigheden. - Premie, dekking, voorwaarden en samenwerking laten zich niet volledig vooraf vastleggen in een klassieke procedure. - Met een onderhandelingsprocedure met aankondiging kan de Aanbestedende dienst na selectie van geschikte ondernemers gericht onderhandelen over maatwerkoplossingen, binnen de kaders van de Aanbestedingswet 2012 en de aanbestedingsbeginselen.
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 66515100 Servicios de seguros de incendio
Clasificación adicional (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
LoteLOT-0000
DescripciónDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesDe Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 12 tot 36 maanden. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden.