See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering van Command & Control (C2)- systemen en componenten
Descripción: De opdracht betreft de levering van Command & Control (C2)- systemen en bijbehoren componenten, waaronder producten uit de Anduril Voyager-productenfamilie ten behoeve van de operationele communicatie- en informatievoorziening binnen Defensie. Vanwege de urgente behoefte dienden de goederen voor een vastgestelde datum te worden geleverd. Na onderzoek naar rechtmatige verwervingsmogelijkheden is, gelet op de vereiste snelheid, objectief gekozen voor een leverancier waarmee tijdig een overkomst kon worden gesloten en levering kon worden gerealiseerd.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35712000 Sistemas tácticos de mando, control y comunicación
5. Lote
Lote: LOT-0000