2. Procedimiento
Procedimiento
Título: AI 2026-0117 - Adviseur installatietechniek, bouwfysica en duurzaamheid voor nieuwbouw Nieuwe Meervaart
Descripción: Adviseur installatietechniek, bouwfysica en duurzaamheid voor nieuwbouw Nieuwe Meervaart Deze aanbesteding richt zich op de adviseur installatietechniek + bouwfysica + duurzaamheid (hierna: Installatieadviseur of Opdrachtnemer), één van meerdere aanbestedingstrajecten benodigd voor de vorming van het Ontwerpteam voor de ontwikkeling en bouw van de Integrale Ontwerpopgave nieuwbouw Nieuwe Meervaart en herontwikkeling zuidwestoever Sloterplas (hierna: Integrale Ontwerpopgave).
Identificador interno: AI 2026-0117
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71321000 Servicios de diseño técnico de instalaciones mecánicas y eléctricas para edificios
Clasificación adicional (cpv): 45212322 Trabajos de construcción de teatros, 45212350 Edificios de interés histórico o arquitectónico, 71310000 Servicios de consultoría en ingeniería y construcción, 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Adviseur installatietechniek, bouwfysica en duurzaamheid voor nieuwbouw Nieuwe Meervaart
Descripción: Deze aanbesteding richt zich op de adviseur installatietechniek + bouwfysica + duurzaamheid (hierna: Installatieadviseur of Opdrachtnemer), één van meerdere aanbestedingstrajecten benodigd voor de vorming van het Ontwerpteam voor de ontwikkeling en bouw van de Integrale Ontwerpopgave nieuwbouw Nieuwe Meervaart en herontwikkeling zuidwestoever Sloterplas (hierna: Integrale Ontwerpopgave). 0
Identificador interno: 1