2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Schuldhulpverlening aan ondernemers in de regio Westfriesland
Descripción: De gemeenten Hoorn, Stede Broec, Enkhuizen, Drechterland, Medemblik, Koggenland en Opmeer vormen de regio Westfriesland en kopen gezamenlijk in. De huidige overeenkomsten voor de uitvoering van schuldhulpverlening aan ondernemers eindigen op 30 juni 2026. Het doel van deze aanbestedingsprocedure is om met maximaal één Inschrijver een raamovereenkomst te sluiten voor het uitvoeren van nadere opdrachten.
Tipo de procedimiento: Abierto
Código de justificación: Intereses comerciales de un operador económico
Fecha en la que se publicará: 06/07/2026
Principales características del procedimiento: De gemeente Hoorn treedt namens de regio op als aanbestedende dienst. Gelet op de omvang van de Opdracht, de aard van de Opdracht en de karakteristieken van de leveranciersmarkt hebben we gekozen voor de Europese openbare procedure, te weten de procedure voor Sociale en Andere Specifieke diensten (SAS-procedure) waarbij we gunnen op beste prijs kwaliteitsverhouding. Deze procedure geeft de Aanbestedende dienst meer ruimte om een Aanbestedingsprocedure in te richten passend bij de Opdracht en de markt.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
Clasificación adicional (cpv): 85300000 Servicios de asistencia social y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000