2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Zaaksysteem gemeente Rucphen
Descripción: De opdracht omvat in hoofdzaak de levering, implementatie, inrichting, migratie, beschikbaarstelling, het beheer, onderhoud, support en de doorontwikkeling van een zaaksysteem als SaaS-dienst, inclusief de realisatie van de in het Programma van Eisen benoemde koppelingen, de conversie en migratie van gegevens uit het huidige zaaksysteem, het inrichten en in stand houden van een pre-depotomgeving, en het verzorgen van opleidingen en documentatie. -
Identificador interno: K012217
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48311100 Sistema de gestión de documentos, 48517000 Paquetes de software de TI, 72263000 Servicios de implementación de software, 72265000 Servicios de configuración de software, 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software, 72268000 Servicios de suministro de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: 1. Extra werkzaamheden aan de applicatie: Opdrachtgever kan gedurende de looptijd van de overeenkomst extra werkzaamheden aan de applicatie laten uitvoeren, voor zover deze werkzaamheden buiten de initiële scope van de opdracht vallen en niet worden gedekt door het jaarlijks vast te stellen budget voor onderhoud en vernieuwing. Dit kan onder meer betrekking hebben op werkzaamheden als gevolg van ontwikkelingen in de markt, politieke besluitvorming, wijzigingen in wet- en regelgeving of beleid, of een ontstane behoefte aan uitbreiding of vernieuwing ter waarborging van technische verenigbaarheid. Functionele uitbreiding van de applicatie kan ook betrekking hebben op de realisatie van nieuwe functionaliteiten, applicaties of modules. Voor zover hiervoor inzet op uurbasis nodig is, gelden de door inschrijver opgegeven uurtarieven zoals opgenomen in Bijlage 1 Inschrijvingsbiljet. 2. Extra licenties: Opdrachtgever kan gedurende de looptijd van de overeenkomst extra licenties afnemen ten behoeve van aanvullende gebruikers. Hiervoor gelden de door inschrijver opgegeven tarieven en staffels voor additionele licenties zoals opgenomen in onderdeel E van Bijlage 1 Inschrijvingsbiljet. 3. Mogelijke toekomstige koppelingen: Opdrachtgever kan gedurende de looptijd van de overeenkomst opdracht geven voor het realiseren van mogelijke toekomstige koppelingen die nodig zijn om de applicatie te koppelen aan systemen of voorzieningen van opdrachtgever. Deze mogelijke toekomstige koppelingen maken geen onderdeel uit van de initiële opdracht, tenzij deze uitdrukkelijk als benodigde koppeling in het Programma van Eisen zijn opgenomen. Voor de optionele koppelingen gelden de door inschrijver opgegeven implementatiekosten, jaarlijkse kosten en, voor zover van toepassing, uurtarieven zoals opgenomen in Bijlage 1 Inschrijvingsbiljet